Олімпійці Донбасу  

   

Наші партнери  

   

Спонсори ДОВ НОК  

  • Дельфинарий
  • Цирк
   

Члени ДОВ НОК

 Члени ДОВ НОК України

ЧЛЕНИ ДОНЕЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

П.І.Б

Організація

1

Алексєєва Ніна Федорівна

Федерація велоспорту Донецької області

2

Анушкевич Ігор Казимирович

Студентська волонтерська спілка ДДІФВіС

3

Аровіна Марина Павловна

Федерація тенісу Донецької області

4

Балясов Андрій Анатолійович

Об’єднана федерація боксу Донецької області

5

Барановський Віталій Михайлович

Громадська організація «Федерація греко-римської боротьби Донецької області

6

Бережко Микола Васильович

Донецька обласна громадська організація «Федерація з веслування на байдарках і каное»

7

Бєйгєльзімер Марк Єфимович

Спортивний клуб “ІСД” 

8

Білязе Олександр Олексійович

Федерація легкої атлетики Донецької області

9

Бойко Зоя Олексіївна

ТОВ «Спортивний клуб С.Бубки»

10

Бориславський Олексій Євгенович

призер  Олімпійських Ігор

11

Бубка Василій Назарович  

Голова постійної комісії  по ФК і С Донецької обласної ради

12

Венгер Зоя Миколаївна

Донецька обласна громадська організація «Федерація з веслування на байдарках і каное»

13

Веремієнко Олександр Миколайович

Федерація вільної боротьби Донецької області

14

Волинець Ольга Володимирівна

Донецька обласна організація федерації гімнастики України

15

Гайворонський Іван Григорович

Федерація футболу Донецької області

16

Галяс Володимир Володимирович

Донецька обласна Спілка олімпійського тхеквондо (ВТФ)

17

Гаманілов Ігор Анатолійович

Федерація вільної боротьби Донецької області

18

Голованов Андрій Олександрович

Донецька обласна федерація вітрильного спорту

19

Головін Олег Миколайович     

Федерація баскетболу Донецької області-

20

Гребеннікова Ірина Вікторівна 

Федерація синхронного плавання Донецької області

21

Громаков Олександр Юрійович

Директор КП регіональний стадіон «Олімпійський»

22

Демінський Олексій Цезаревич 

Федерація кікбоксингу Донецької області

23

Дзержинський Олександр Едуардович

Донецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Федерація водного поло України»

24

Доміловський Роман Федосейович

Федерація бадмінтону Донецької області

25

Дорофеєва Олена Євгенівна

ОЛФД

26

Драгулян Георгій Васильович

Донецька обласна федерація триатлону

27

Дубревська Тетяна Миколаївна

Департамент  по ФК і С МОН

28

Дубревський Юрій Михайлович

ДДІЗФВіС

29

Єлисєєв Дмитро Васильович

Об’єднана федерація боксу Донецької області

30

Єрмаков Юрій Володимирович

Федерація гімнастики Донецької області

31

Жабров Олег Михайлович

Федерація фехтування Донецької області

32

Звягінцев Віктор Олександрович

Федерація футболу Донецької області

33

Зюськова Ніна Анатоліївна

Чемпіонка  Олімпійських Ігор

34

 Калініченко Володимир Леонідович

ОГО «СК ім. Д.Єлисєєва

35

Канунніков Володимир Миколайович

Донецьке обласне відділення олімпійської академії України 

36

Кашеваров Вадим Володимирович 

ФСТ «Колос»

37

Кірбаба Віктор Іванович

ШВСМ

38

Кірпулянський Костянтин Леонідович

Федерація сучасного п’ятиборства Донецької області

39

Клевакіна Тетяна Борисівна

Федерація легкої атлетики Донецької області

40

Коваленко Анатолій Ілліч

Федерація важкої атлетики Донецької області

41

Козлов Сергій Миколайович 

Спорткомітету м.Донецька

42

Колесніков Віктор Іванович

Донецька обласна федерація вітрильного спорту

43

Крапівкін Сегрій Олексійович

Громадська організація «Федерація греко-римської боротьби Донецької області

44

Кужіль Людмила Арнольдівна

Донецька обласна федерація стрільби з луку

45

Куньова Лариса Павлівна

Федерація кінного спорту Донецької області-

46

Кучеров Анатолій Андрійович

Голова ДОВ НОК

47

Лазарева Валентина Григорівна

Федерація бейсболу та софтболу Донецької області

48

Легкий Микола Корнеєвич

Федерація сучасного п’ятиборства Донецької області

49

Лехман Наум Маркович

Донецька обласна федерація стрільби з луку

50

Ліщинська Ірина Анатоліївна

призерка  Олімпійських Ігор

51

Ліщинський Ігор Іванович

 ШВСМ

52

Лозік Велерій Вікторович

призер  Олімпійських Ігор

53

Люгайло Станіслав Антонович

Федерація волейболу Донецької області

54

Мазепа Володимир Володимирович

Федерація регбі Донецької області

55

Макєєв Дмитро Олексійович

Федерація гандболу Донецької області

56

Малютін Олександр Володимирович

Федерація важкої атлетики Донецької області

57

Марков Олександр Володимирович    

ФСТ «Спартак»

58

Мармазов Руслан Леонідович 

Асоціація спортивних журналістів Донецької області

59

Мате Ілля Федорович

Чемпіон Олімпійських ігор

60

Мізін Володимир Борисович

Федерація плавання Донецької області

61

Мінаєв Олександр Анатольович

Федерація гандболу Донецької області

62

Міхалко Володимир Васильович

Донецька обласна федерація настільного тенісу

63

Моісеев Миколай Петрович

Федерація бейсболу та софтболу Донецької області

64

Мицик Володимир Петрович

управління з питань ФКіС облдержадміністрації

65

Набоков Володимир Миколайович                                     

Федерація хокею з шайбою

66

Навка Ілля Павлович   

 студентський союзу Донецької області

67

Найденко Олексій Михайлович 

ОЦФЗН «Спорт для всіх»

68

Невідомий Олександр Миколайович

Федерація фехтування Донецької області

69

Несторова Оксана Романовна

Федерація тенісу Донецької області

70

Обедінський Олександр Петрович  

Донецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Федерація водного поло України»

71

Ончул  Ігор Петрович

Федерація хокею з шайбою

72

Перехрест Анатолій Миколайович

Федерація бадмінтону Донецької області

73

Плеханов Валерій Миколайович

Федерація баскетболу Донецької області-

74

Подлужний Валерій Васильович

призер  Олімпійських Ігор

75

Позднякова Ірина Василівна

Донецька обласна організація федерації гімнастики України

76

Поліщук Віктор Іванович

Голова комітету з ФКіС м.Красноармійськ

77

Попов Василій Ілліч     

Академія будівництва та архітектури м. Макіївки

78

Похильчук Олена Михайлівна

ДВ УОР ім. С.Бубки

79

Приходько Олександр Михайлович

Осередок м.Горлівка

80

Пустовіт Вікторія Артемівна

Федерація синхронного плавання Донецької області

81

Резніченко  Анатолій Іванович

Донецька обласна громадська організація «Федерація зі стрибків у воду»

82

Рожинов Сергій Леонідович

Федерація дзюдо Донецької області

83

Рокочий Олексій Олексійович

Осередок м.Красний ліман

84

Рибоков Олег Юрійович

Федерація волейболу Донецької області

85

Светова Олена Олегівна

Федерація тенісу Донецької області

86

Свідерський Віктор Федорович

Федерація кінного спорту Донецької області

87

Середа Андрій Євгенович

Федерація плавання Донецької області

88

Сидоренко Олександр Олександрович

Чемпіон  Олімпійських Ігор

89

Соколов Микола Михайлович

Донецька обласна федерація настільного тенісу

90

Солнцев Олексій В’ячеславович

Федерація велоспорту Донецької області

91

Сопін Олександр Вікторович

Федерація дзюдо Донецької області

92

Сухорукова  Ірина Геннадіївна

Федерація стрілецького спорту Донецької області

93

Сушко Максим Сергійович

Донецька обласна Спілка олімпійського тхеквондо (ВТФ)

94

Тамчі Євген Михайлович 

Асоціація ветеранів спорту Донецької області

95

Тарапата Миколай Вітальович

Осередок м. Макіївка

96

Тернова Юлія Володимирівна 

ФСТ «Україна»

97

Ткаченко Надія Володимирівна

Чемпіонка  Олімпійських Ігор

98

Толстой Вадим Сергійович                                

Федерація регбі Донецької області

99

Фельдштейн Євген Аркадійович

Федерація гімнастики Донецької області

100

Чернікова Оксана Вікторівна

Донецький обласний центр інвалідного спорту “Інваспорт

101

Чернікова Світлана Іванівна

Федерация фігурного катання

102

Чутчев Сергій Михайлович

Осередок м.Єнакієво

 

   
   

Анонси

.

   
© WINNER