Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

На Донеччині відбулася церемонія «Свято олімпійського прапора»

Подробности

Відповідно до рішення 41-ї Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів, на запрошення Організаційного Комітету І Європейських ігор 2015 року в Баку, Виконкомом НОК України було схвалено рішення щодо участі в них збірної команди України. У повному складі команда України представлена 241 атлетом і 134 фахівцями в  32 спортивних дисциплінах. Змагання розпочинаються сьогодні і триватимуть до 28 червня 2015 року.

Для наших спортсменів важливою є підтримка вболівальників, адже саме наша з вами підтримка сприятиме спортсменам збірної команди України у здобутті медалей, підняттю почуття патріотизму за нашу державу та гордості за її найкращих представників.

О 10.00 на Донеччині, а саме ФСК «Олімпійський» БФ «Надія» м. Красноармійськ зібралось 220 дітей з пришкільних таборів  БФ «Надія», секцій спорткомітету та ДЮСШ. На початку заходу – інформаційна хвилинка щодо свята, виступ чемпіонок України зі спортивної аеробіки, підняття Олімпійського прапору та прапору України. Потім забіг по стадіону та естафети. Голова спорткомітету Поліщук Віктор Іванович побажав успіхів всім учасникам. Представник Обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи Проскуряк Катерина взяла участь у проведенні змагань.

Всі учасники були у захваті від свята і залюбки взяли участь у забігу та естафетах.

Переможці забігів у двох вікових категоріях були нагороджені грамотами та книгами «Зірки олімпійського спорту України». Переможці естафет отримали грамоти та енциклопедії олімпійського спорту. Всі учасники свята були нагороджені грамотами та подарунками. Вся нагородна атрибути була надана Національним олімпійським комітетом України.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER