Олімпійці Донбасу  

   

Наші партнери  

   

Спонсори ДОВ НОК  

  • Дельфинарий
  • Цирк
   

Розклад виступу спортсменів Донецької області на І Європейських Іграх у Баку

Подробности

Скоро вогонь Європейських ігор запалає в столиці Азербайджану, місті Баку, на першому в історії спортивному форумі континенту.

21 представник Донецької області вестиме боротьбу за нагороди у 12-ти видах спорту.

Для того, щоб було зручніше слідкувати за виступами українців і вболівати за кожного з наших спортсменів, Національний олімпійський комітет України підготував довідник «День за днем».

До вашої уваги пропонується детальна інформація щодо виду спорту, дисципліни та часу проведення змагань за участю атлетів Донеччини кожного дня.

З розкладом виступу всіх спортсменів збірної України в Баку можна ознайомитися тут:http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/schedules/

* Звертаємо вашу увагу, що у довіднику НОК та нижченаведеній таблиці вказаний офіційний час змагань столиці Ігор, тобто +2 години від київського.

Щоденний розклад змагань за участю спортсменів Донецької області
на І Європейських Іграх
з/п
Дисципліна
Вид програми
Змагання
Час проведення*
Прізвище та ім’я спортсмена
12 червня - п’ятниця
1
Плавання синхронне
дует
кваліфікаційний раунд
07.00
Яхно Єлизавета
команда
кваліфікаційний раунд
13.30
Шинкаренко Аліна
Яхно Єлизавета
13 червня - субота
1
Плавання синхронне
соло
кваліфікаційний раунд
08.00
Яхно Єлизавета
довільна програма
кваліфікаційний раунд
16.00
Гришко Вероніка
Шинкаренко Аліна
Яхно Єлизавета
2
Теніс настільний
Командні змагання
Чоловіки
І раунд
14.30
Катков Іван
Коу Лей
3
Боротьба греко-римська
Чоловіки
59-71-80-98 кг
кваліфікаційний раунд
08.00
Косенок Дмитро (59 кг)
Шишман Олександр (80 кг)
1/8 фіналу
08.30
 
1/4 фіналу
09.00
1/2 фіналу
09.30
фінал
17.00-19.20
14 червня - неділя
1
Гімнастика спортивна
Командні змагання
чоловіки
день 1
08.00-16.15
Радівілов Ігор
2
Плавання синхронне
Обов’язкова програма
фігури
07.00
Шинкаренко Аліна
Яхно Єлизавета
Гришко Вероніка
3
Теніс настільний
Командні змагання
Чоловіки
1/4 фіналу
10.30
Катков Іван
Коу Лей
1/2 фіналу
17.30
4
Боротьба греко-римська
Чоловіки
66-75-85-130 кг
кваліфікаційний раунд
08.00
Кучмій Микола (130 кг)
1/8 фіналу
08.30
 
1/4 фіналу
09.00
1/2 фіналу
09.30
фінал
17.00-19.20
15 червня - понеділок
1
Гімнастика спортивна
Командні змагання
чоловіки
день 2
08.00-16.15
Радівілов Ігор
фінал
2
Плавання синхронне
дует
фінал
08.00
 
команда
фінал
16.00
3
Теніс настільний
Командні змагання
Чоловіки
фінал
15.00
 
4
Боротьба вільна
Жінки
48-55-60-69 кг
кваліфікаційний раунд
08.00
Махиня Аліна (69 кг)
1/8 фіналу
08.30
 
1/4 фіналу
09.00
1/2 фіналу
09.30
фінал
17.00-19.20
16 червня - вівторок
1
Плавання синхронне
соло
фінал
08.00
 
довільна програма
фінал
16.00
2
Теніс настільний
Особисті змагання
чоловіки
раунд 1
15.00
Катков Іван
Коу Лей
17 червня - середа
1
Спортивна акробатика
Змішана пара
кваліфікаційний раунд
08.00-10.20
Василига Єлизавета
Шпинь Олександр
2
Теніс настільний
Особисті змагання
чоловіки
раунд 2
15.00
 
18 червня - четвер
1
Гімнастика спортивна
Чоловіки
індивідуальне багатоборство
фінал
15.30
Радівілов Ігор
2
Теніс настільний
Особисті змагання
чоловіки
раунд 3
11.00
 
1/4 фіналу
17.00
3
Боротьба вільна
Чоловіки
61-70-86-125 кг
кваліфікаційний раунд
08.00
Хоцянівський Олександр (125 кг)
1/8 фіналу
08.30
 
1/4 фіналу
09.00
1/2 фіналу
09.30
фінал
17.00-19.20
4
Стрільба кульова
Чоловіки
50 м 60 Prone
кваліфікаційний раунд
09.30
Сухоруков Юрій
фінал
11.30
 
19 червня – пятниця
1
Спортивна акробатика
Змішана пара
фінал
10.40
 
2
Спортивна аеробіка
Група
кваліфікаційні змагання
17.00
Гуцалюк Дар’я
Стоколос Катерина
3
Теніс настільний
Чоловіки особисті
1/2 фіналу
11.00
 
фінал
17.00
20 червня - субота
1
Гімнастика спортивна
Чоловіки індивідуальні
фінал
14.00-17.15
 
21 червня - неділя
1
Спортивна аеробіка
Група
фінал
08.00-09.10
 
2
Спортивна акробатика
Змішана пара
фінал
14.00-16.25
 
3
Стрільба кульова
Чоловіки
50 м гвинтівка
кваліфікаційний раунд
06.45
Сухоруков Юрій
фінал
10.30
 
22 червня - понеділок
1
Боротьба самбо
Чоловіки
57, 74, 90, +100 кг
1/4 фіналу
08.20
Полтавцев Олексій (57 кг)
1/2 фіналу
08.40
 
фінал
17.00-19.30
23 червня - вівторок
1
Плавання
Чоловіки
попередні запливи
07.30-10.30
Куркін Євген
1/2 фіналу
15.30-16.00
 
фінал
15.40-17.40
24 червня - середа
1
Плавання
Чоловіки
фінал
 
 
25 червня - четвер
1
Плавання
Чоловіки
попередні змагання
07.30-09.30
Куркін Євген
1/2 фіналу
15.30
 
фінал
15.40-17.50
26 червня – пятниця
1
Плавання
Чоловіки
попередні змагання
09.30-12.00
Куркін Євген
1/2 фіналу
фінал
15.30-17.55
 
27 червня - субота
1
Дзюдо
Жінки
78, +78 кг
попередні та 1/2 фіналу
10.00-11.30
Туркс Вікторія
Чоловіки
90, 100, +100 кг
Блошенко Артем
Хаммо Яків
 
фінал
17.00-18.00
 
 
   
   

Анонси

.

   
© WINNER