Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

У Красноармійську пройшов Олімпійський день, День олімпійського бігу

Подробности

 

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Національним олімпійським комітетом України. 

Головна мета заходу – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

5 червня 2015 року  у парку культури та відпочинку «Ювілейний» відбувся Олімпійський день. Организатором заходу виступили Донецьке обласне відділення НОК України та комітет по фізичній культурі та спорту Красноармійської міської ради.

В програмі дня були «Веселі старти», змагання серед бігунів та гарний настрій у всіх присутніх. У заході взяли участь діти з пришкільних таборів, спортивні секції спорткомітету, ДЮСШ та всі бажаючі діти міста. Всього близько 300 дітей від 3 до 16 років. Всі учасники були у захваті від свята і залюбки взяли участь у забігу та естафетах.

Переможці забігів у двох вікових категоріях були нагороджені грамотами та книгами «Зірки олімпійського спорту України». Переможці естафет отримали грамоти та енциклопедії олімпійського спорту. Всі учасники Олімпійського дня були нагороджені грамотами та подарунками. Вся нагородна атрибути була надана  Національним олімпійським комітетом України. Приємним сюрпризом стали і подарунки від волонтерів міста Київ. Солодощі, художня література, іграшки, канцелярські товари учасники отримали в рамках проекту «Дітям України».

   
   

Анонс

.

   
© WINNER