Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

"Олімпійське лелеченя" Донеччини визначила переможця

Подробности

П’ятий рік поспіль, за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський спортивно- масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходить з початку навчального року серед учнів 5 - 6 класів загальноосвітніх шкіл.

Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров'я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

Проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя» впевнено пройшовся містами Донецького регіону. Його учасники звичайні школярі 5-6 класів, які захоплюються фізкультурою та спортом.

14 квітня ФОК м.Родинське (Красноармійський ра-он) гостинно прийняло обласний етап, у якому взяли участь команди-переможці зональних етапів з 5 міст Донеччини – м.Красноармійськ,  Артемівськ, Слов’янський район, Селідове та Краматорськ.

Вочевидь, що дитяче олімпійське свято вдалося, а почесні гості – це  начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністраії – В.П. Мицик, виконавчий директор Донецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України – О.М. Похильчук, начальника управління з питань фізичної культури та спорту м.Красноармійська – В.І.Поліщук,  однозначно визначили, що основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, формування у них навичок культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом безперечно виконана.

«Від імені організаційного комітету щиро вітаємо вас з спортивним святом - обласним етапом Всеукраїнського спортивно- масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя!"

Приємно, що «Олімпійське лелеченя» полюбився нашому підростаючому поколінню і наші майбутні зірочки із задоволенням виходять на старт цих веселих, пізнавальних і захоплюючих змагань.

Змагання, які пройдуть сьогодні відповідають олімпійському духу, нагадують нам про те, що багато спортсменів - чемпіонів починали свій шлях зі шкільного стадіону» - підкреслив Володимир Петрович.

Найспритнішими у естафетах, рухливій грі та вікторині виявилась команда з м.Красноармійська. Найцікавіше презентувати свою команду у мультимедійному вигляді та за музичним супроводом вдалося також господарям змагань.

За підсумками всіх випробувань перемогу виборола команда Красноармійського навчально-виховного комбінату навчально-виховного комплексу, друге місце у команди Часівоярської загальноосвітньої школи № 15 м. Артемівська, на третій позиції опинились учні Краматорської української гімназії, четверте місце подісіли учні Гірницької ЗОШ №15 м.Селідове, та збірна команда Слов’янського району. Кожен учасник отримав цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

На переможців чекає Всеукраїнський етап «Олімпійського лелеченя». Бажаємо перемоги!

   
   

Анонс

.

   
© WINNER