Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Олімпійське лелеченя крокує Донеччиною. Наразі Слов’янськ

Подробности

5 травня у спортивному залі загальноосвітньої школи № 17 пройшов зональний обласний етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”.

Участь у змаганнях брали команди 5 загальноосвітніх навчальних закладів  – переможці та призери міських та районних етапів, а саме: Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступеню Слов’янського району, Прилеснянська ЗОШ Слов’янського району, Новодмитріївська ЗОШ Костянтинівського району, Краматорська українська гімназія та переможці міського етапу змагань команда ЗОШ №18 м. Слов’янська.

До заходу команди готувалися завзято і ретельно. Тренувалися кожного дня, намагалися поліпшити свої результати і з нетерпінням очікували фінальних змагань.

Під оплески почесних гостей, юних спортсменів і глядачів, були представлені команди учасники змагань. А урочисту церемонію відкриття заходу  розпочали вокалісти ансамблю «Індіго», які заспівали гімн України.

 С привітальним словом до учасників заходу звернулись начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко.

Зокрема Володимир Мицик побажав юним спортсменам вдалих виступів, завжди досягати поставлених цілей як у спорті так і в навчанні, і висловив надію, що спортивно-масовий захід “Олімпійське лелеченя” це лише перша сходинка в славному спортивному майбутньому сьогоднішніх учасників.

Команди змагалися у трьох конкурсних напрямках: презентація, спортивна естафета та історична вікторина.

За підсумками змагань команди посіли такі місця:

І місце - команда  Краматорської української гімназії;

ІІ місце - команда ЗОШ №18 м. Слов’янська;

ІІІ місце - команда Привілля - Прилеснянської ЗОШ Слов’янського району.

Також на цьому спортивному заході порадували учасників та гостей своїми творчими номерами та показовими виступами групи з черлідингу ЗОШ № 15, 17, 20.

Переможці та призери змагань нагороджені пам'ятними дипломами від Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та спортивним інвентарем, а решта команд отримали заохочувальні призи.  

Вложения:
Скачать этот файл (Протокол 1.jpg)Протокол 1[ ]1216 Кб
   
   

Анонс

.

   
© WINNER