Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Офіційно

Подробности

23 квітня з робочим візитом до Маріуполя завітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Петрович Мицик.

        Разом із заступником міського голови Михайлом Богатиренко, керівник обласного управління відвідав спортивні об`єкти, поспілкувався із тренерськими колективами. Візит співпав з проведенням Першості міста з плавання серед юнаків та дівчат, де Володимир Мицик щиро привітав юних спортсменів та наголосив, що обласне управління і надалі буде підтримувати спортивну спільноту Маріуполя. Як приклад – сприяння та надання практичної допомоги в створенні нового міського комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа». Висловив готовність та запевнив, що буде особисто тримати на контролі підтримку вітрильного спорту в Маріуполі, а також питання, стосовно створення в місті комунального закладу «Яхт-клуб».

        Володимир Петрович висловив подяку за співпрацю, та вручив грамоту управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації за зайняте друге місце у зведеному рейтингу з видів спорту за 2014 рік у розрізі міст та районів Донецької області.

        Ця відзнака є признанням належної роботи спортивної спільноти міста та колективу управління в сфері пропаганди здорового способу життя, сприяння організації та проведення спортивних заходів, участі спортсменів міста в змаганнях, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівня. 

   
   

Анонс

.

   
© WINNER