Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

«Олімпійське лелеченя» крокує Добропільським районом

Подробности

Швидше, вище, сильніше (citius, altius, fortius) – девіз Олімпійських ігор, прийнятий в 1913 році Міжнародним Олімпійським Комітетом за ініціативи французького педагога і громадського діяча П'єра де Кубертена. У цих словах спорт і сила, граціозність і натхнення, випробування і воля, сміливість і швидкість, у них – свято людської досконалості.

Під офіційне олімпійське гасло учні 5 і 6 класів Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 квітня відкрили Всеукраїнський спортивно-масовий захід для дітей «Олімпійське лелеченя» в Добропільському районі.

У цей день під керівництвом вчителя фізичної культури школи Федора Стаценка змагалися команди з назвами «Олімпієць» і «За здоров'я».

Комбінована естафета складалася з 11 видів рухливих ігор. Культурно-розважальну програму підготували і провели під музичний супровід заступник директора з виховної роботи Вікторія Кравченко і педагог-організатор школи Катерина Дідик. Ця частина свята збагатила учнів знаннями про історію Олімпійських ігор, їх символікою та церемоніями, розвитком олімпійського спорту в світі та Україні.

Змагання показали любов до фізичної культури і спорту, дисциплінованість, витривалість, кмітливість, спритність, сміливість, почуття колективізму дітей.

У період з 6 по 14 квітня подібні спортивні заходи пройдуть у всіх школах Добропільського району.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER