Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

У Мар’їнському районі в рамках Олімпійського дня пройшов ряд спортивних заходів

Подробности

Протягом 19-23 червня в Мар’їнському районі в рамках Олімпійського дня відбувся ряд спортивно-масових заходів.
 Цього року відзначення Олімпійського дня було присвячене 120-річчю з дня утворення Міжнародного Олімпійського Комітету – 23 червня 1894 р.
 19 червня в Красногорівці у ВП «Донецький аграрний технікум ЛНАУ» відбулася першість району з легкої атлетики серед учнівської молоді, учасниками якої стали 100 чоловік.
 20 червня в Єлизаветівці у першості колективів фізичної культури та спорту з настільного тенісу, шашок та шахів взяли участь 60 осіб.
 21 червня в Мар’їнській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшла першість з футболу, а також показові виступи вихованців спортивної школи з олімпійських видів спорту. У цей же день на футбольних полях району відбулася відкрита першість з футболу серед чоловіків, учасниками якої стали 200 осіб.
 22 червня в Мар’їнці пройшов відкритий міський турнір з пляжного волейболу, а 23 червня відбулися змагання дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу.
За даними організаторів районних заходів, що пройшли в рамках святкування Олімпійського дня, їх учасниками стали 500 осіб.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER