Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Олімпійський день бігу

Подробности

20 червня у всіх дошкільних установах міста пройшов «Олімпійський день бігу» та «Олімпійський урок» організований Горлівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та міським методичним центром дошкільного відділу департаменту освіти, молоді та спорту.Метою даного заходу було залучення дітей дошкільного віку до олімпійських традицій та популяризація здорового способу життя. У святковому заході взяли участь 856 дітей дошкільного віку.

Діти показали знання про олімпійські види спорту, а святковий захід завершилося кросом. Одне з найважливіших для дитини рухів - біг. Уміння бігати швидко і вправно допомагає дитині успішно брати участь у рухливих іграх, естафетах, спортивних вправах, змаганнях. Ефективний біг для виховання витривалості, поліпшення фізичної працездатності. Біг для ослаблених дітей на короткі відстані в невисокому темпі поступово зміцнює здоров'я, а тренований дитина пробігає більше і темп його бігу вище.Родзинкою святкового заходу в ДНЗ № 75 була поява казкових персонажів - Спортік і Карлсона. Хлопці пояснювали героям про необхідність вести здоровий спосіб життя, змагалися разом з ними в різних конкурсах та естафетах. Весело і радісно пройшло свято. Маленькі олімпійці отримали пам'ятні нагороди. Учасники, глядачі, батьки отримали заряд бадьорості та гарного настрою.

Сьогодні немає необхідності говорити про значення фізкультури і спорту в нашому житті. Найважливішим завданням дошкільних установ є зміцнення здоров'я дітей, підвищення опірності захворюванням. Педагоги розглядають фізкультуру і спорт, не тільки як заняття, але і як процес виховання підростаючого покоління у відношенні до себе і до здорового способу життя. Відомо, що саме в дошкільному віці, у процесі фізичного виховання, формуються основні навички і звичка до занять фізичною культурою, закладаються основи становлення особистості. Педагоги дошкільних установ приділяють велику увагу роботі щодо збереження та зміцнення здоров'я вихованців.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER