Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Олімпійський день відзначили баскетбольною зустріччю між Донецькими журналістами та ветеранами баскетболу Донбасу

Подробности

В рамках святкування «Всеукраїнського олімпійського дня»та з нагоди 120 –річчя створення МОК, за ініціативи Донецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України пройшла баскетбольна зустріч між Донецькими «акулами пера» та ветеранами баскетболу Донеччини.

Зустрілися команди у Донецькому вищому училищі Олімпійського резерву ім.С.Бубки, де провели захоплюючу гру на паркеті баскетбольного залу.

Привітали гравців начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації – Мицик Володимир Петрович, голова комітету з фізичної культури і спорту донецької міської ради – Громаков Олександр Юрійович та Президент Федерації баскетболу Донецької області - Головін Олег Миколайович.

«Вже стало доброю традицією у Донецьку  проводити товариські турнірі на честь спортивного свята Олімпійського дня. Того року відбувся товариський матч з футболу, цього року зустріч з баскетболу – це свідчить про те, що у нас цьому виду спорту приділяється значна увага. Цей рік відзначен спортивною датою – 120 –річчю створення Міжнародного олімпійського комітету, яку відзначають у всьому світі. Я впевнений, що Олімпійський рух повинен стати обов’язковою складовою сучасного життя, адже спорт – це мир, дружба та з’ясовування відносин на спортивних аренах, а не на полях боротьби» - зазначив Володимир Петрович.

«Від імені олімпійської родини хочу привітати вас на цьому спортивному святі, яке присвячене 120-річчю створення Міжнародного олімпійського комітету.  Мені дуже приємно бачити сьогодні ветеранів баскетболу, які знаходяться у гарній спортивній формі та мають велике бажання продемонструвати всю свою спортивну майстерність, яка накопичилась за весь тренувальний час. А журналістам хочу сказати- дякую, тому що сьогодні ми бачимо як засоби масової інформації можуть «исказить» правду, або навпаки донести її до жителів нашої країни. Мені дуже приємно, що сьогодні зібрались спортивні журналісти, які об’єктивно, вчасно та правдиво несуть у маси пропаганду Олімпійських цінностей та здорового способу життя» - наголосив Олександр Громаков.

Музично-акробатично-гімнастичною композицією учасників змагань привітала студія спортивно-естрадного танцю «Антарес».

На великій перерві на гравців чекав цікавий конкурс 3-х очкових кидків, за підсумками якого перемогу отримав головний тренер БК «Донецк» - Плеханов Валерій Миколайович.

Також на протязі гри суддівся бригада виявила гравця «МVP» - найкориснішого гравця команди. Їм виявився журналіст газети «У нас на  районі» - Бухало Антон.

У запеклій боротьбі гравці обох команд показали своє вміння володіти м’ячем, силу волі, витривалість, вміння грати разом. Так, за результатами гри,перемогу з невеликим відривом отримали гравці команди Ветеранів баскетболу Донеччини. Почесне друге місце за «ДонЖур» (Донецькими журналістами).

 

 

 

 

Команда «ДонЖур» (Донецькі журналісти):

1. Булига Дмитро - прес-служба спортивного клубу «ІСД»;

2. Кириченко Максим - прес-служба управління з питаньФізичноїкультури та спорту Донецької облдержадміністрації;

3. Гетман Олександр–фотокореспондент, головний редактор інформ-агентства «Спорт-фото»;

4. Колос Сергій - заступник головного редактора Всеукраїнської спортивної газети «Спорт-арена»;

5. Влад Муртазін – журналіст газети «У нас на районі»;

6. Перч Сергій - Редактор редакції друкованих ЗМІ прес-служби «Донецьксталь»;

7. Войцеховський Артем – журналіст Всеукраїнської спортивної газети «Спорт-арена»;

8. Бухало Антон – журналіст газети «У нас на районі»;

9. Андрій Дзюба - прес-служба інтернет-порталу «Планета-Баскетбол»;

10. Селезньов Антон -  прес-аташе баскетбольного клубу «Донецьк»;

1. Ксенофонтов Олексій - баскетбольний клуб «Донецьк»;

12. Руслан Ходикін – журналіст видання «Московський комсомолець»;

13. Дуганов Тарас – головний редактор газети «Спорт Донбасса»;

14. Сафонов Олександр – интернет- портал «Планета -Баскетбол».

Команда «Ветерани баскетболу Донбасу»:

1. Плеханов ВалерійМиколайович - головний тренер БК «Донецьк»

2. Вінокуров Олег Вікторович - віце-президент Федерації баскетболу Донецької області, головний суддя Донецької та Луганської області

3. Скотаренко Андрій Васильович - віце-президент Федерації баскетболу Донецької області

4. Бублік Валентин Олександрович – капітан команди БК "Азовсталь"

5. Васильченко Ігор Євгенович - БК "Шахтар", тренер ДВУОР ім.Бубки

6. Квасов Юрій Сергійович - БК "Гірник", голова ради ветеранів баскетболу міста Макіївки

7. Нікулін Геннадій Михайлович - БК "Югра" (Росія), БК "Гірник"

8. Кочкарьов Вадим – активіст аматорського баскетбольного руху міста Донецька

9. Перепічка Олександр Іванович - заступник мера міста Кіровське

10. Головін Олег Миколайович - Президент Федерації баскетболу Донецької області

Матч обслуговували арбітри федерації баскетболу Донецької області:

Головний суддя, суддя національної категорії Козак Артем.

Судді: суддя першої категорії Ткач Олег, майстер спорту міжнародного класу Ботічев Андрій.

Родзинкою свята став показовий виступ Бубліка Валентина Олександровича - капітанакоманди БК "Азовсталь", майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту, власника 9-ти світових рекордів, які занесени в Книгу рекордів Гіннеса. Саме він під гучні оплески всіх присутніх в баскетбольному залі дише на одному мізинці підняв 32-кілограмову гирю – 10 раз!!!

Донецьке обласне  відділення Національного олімпійського комітету України, висловило подяку в сприянні проведення товариського матчу з баскетболу, присвяченого 120 - річчю створення міжнародного олімпійського комітету, Федерації баскетболу Донецької області, в особі президента Олега Миколайовича Головіна.

Кожен учасник цього захоплюючого спортивного свята отримав від Донецького обласного  відділення Національного олімпійського комітету Україницінні подарунки з олімпійською атрибутикою та купу позитивних емоцій.

Любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге і щасливе життя, яке буде приносити вам тільки позитивні емоції.

Фото фото-сайт

Посилання на іші матеріали про цей захід:

http://sportclub-isd.com/index.php?id=1968&show=news&newsid=115209

http://sport-foto.com.ua/?p=10536

http://bc.donetsk.ua/news/show.php?ID=30791

http://noc-donetsk.org/news-archive/701-olimpijskij-den-vidznachili-basketbolnoyu-zustrichchyu-mizh-donetskimi-zhurnalistami-ta-veteranami-basketbolu-donbasu

http://sport-arena.com.ua/story.php?d=2014/06/24/&s=1475-380.php

   
   

Анонс

.

   
© WINNER