Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Донеччина визначила переможця обласного етапу "Олімпійське лелеченя"

Подробности

Четвертий рік поспіль, за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський спортивно- масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходить з початку навчального року серед учнів 5 - 6 класів загальноосвітніх шкіл .

Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров'я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

Проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя» впевнено пройшовся містами Донецького регіону. Його учасники звичайні школярі 5-6 класів, які захоплюються фізкультурою та спортом.

4 квітня Донецьке училище олімпійського резерву ім.С.Бубки гостинно прийняло обласний етап, у якому взяли участь команди-переможці зональних етапів з 5 міст Донеччини – м.Красноармійськ,  Макіївка, Артемівськ, Волноваха та Горлівка.

Вочевидь, що дитяче олімпійське свято вдалося, а почесні гості – це голова Донецького обласного відділення НОК України – А.А.Кучеров, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту – Н.М. Точілова, завідувач відділу фізичної культури та спортивно- масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Мельнійчук Ю.В. та славетна Олімпійка Донеччини –срібна призерка XXIX Олімпійських  ігор, Заслужений майстер спорту з легкої атлетики – Ірина Ліщинська,  однозначно визначили, що основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, формування у них навичок культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом безперечно виконана.

«Від імені організаційного комітету щиро вітаємо вас з спортивним святом - обласним етапом Всеукраїнського спортивно- масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя!"

Приємно, що «Олімпійське лелеченя» полюбився нашому підростаючому поколінню і наші майбутні зірочки із задоволенням виходять на старт цих веселих, пізнавальних і захоплюючих змагань.

Один раз на чотири роки спортивний світ переживає радість напруженої: проходять Олімпійські ігри. Вони збирають на спортивних аренах кращих атлетів.

2014 - це Олімпійський рік, так як зовсім недавно весь світ спостерігав за Зимовими олімпійськими іграми в місті Сочі.

Змагання, які пройдуть сьогодні відповідають олімпійському духу, нагадують нам про те, що багато спортсменів - чемпіонів починали свій шлях зі шкільного стадіону» - підкреслив Анатолій Кучеров.

Найспритнішими у естафетах та  рухливій грі «Артбол» виявилась команда з м.Артемівська, а найкращими знавцями у тематиці олімпійського руху стали учні з м.Макіївка. Найцікавіше презентувати свою команду у мультимедійному вигляді та за музичним супроводом вдалося команді з м.Макіївки. Також перемогли Макіївчані і у веселих естафетах.

За підсумками всіх випробувань перемогу виборола команда Макіївської загальноосвітньої школи № 57, друге місце у команди Часівоярської загальноосвітньої школи № 15 м. Артемівська, на третій позиції опинились учні Красноармійського навчально-виховного комбінату навчально-виховного комплексу, четверте місце поділили між собою учні Волноваської загальноосвітньої школи № 3 та команда «загальноосвітньої школи № 88 багатопрофільного ліцею «Мрія» м. Горлівки. Кожен учасник отримав цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Спонсорами обласного етепу «Олімпійське лелеченя» стала страхова компанія «Злагода», Донецький обласний цирк «Космос» та Донецький дельфінарій «Немо».

     На переможців чекає Всеукраїнський етап «Олімпійського лелеченя. Бажаємо перемоги!

   
   

Анонс

.

   
© WINNER