Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

У Торезі визначився останній учасник Обласного етапу «Олімпійського лелеченя»

Подробности

28 березня у м. Торез з’їхались 5 команд з міст Шахтарська, Макіївки, Харцизька, Торезу та Шахтарського району, для участі в останньому зональному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» -2014.

 Із значною перевагою у набраних балах (Макіївка – 84 бали, Харцизьк - 65), впевнену перемогу у Презентації отримала команда з м. Макіївка. Діти чітко вигукували назву своєї команди, девіз, надали інформацію про свій навчальний заклад, місто та мали єдину форму.

А от у естафетах Макіївчані поступилися команді з  Харцизька. Учні «Різнопрофільного ліцею – ЗОШ І-ІІ ступенів» Харцизького НВК № 2 виявились найспритнішими, найкоординованімиши та більш згуртованою командою.

 У вікторині «Знавець олімпійського спорту» перемогла команда «Чемпіон» (Макіївка),що у підсумку дало їм змогу посісти перше місце в загальному протоколі, на другому місці загального заліку опинились учні Харцизького НВК № 2, треті – м.Торез.

За підсумками п’яти зональних змагань путівку до обласного етапу «Олімпійське лелеченя» вибороли м. Макіївка, Горлівка, Красноармійськ, Артемівськ та Волноваха.

Вітаємо всіх учасників змагань та чекаємо на обласний етап «Олімпійського лелеченя» у Донецьку.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER