Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Маленькі Донеччани роблять Зарядку з олімпійцем

Подробности

  У навчально-виховному комплексі № 244 учні 3-го класу зустрілись із своїми спортивними кумирами.

  13 березня в рамках проекту «Do like olympians» провідні спортсменки Донецька відвідали навчальний заклад, де їх гостинно зустріли «спортивні» діти, саме спортивні, тому що більшість дітей цього класу у свої 9 років вже мають достойні нагороди з різних видів спорту – футболу, спортивної і художньої гімнастики, велоспорту та легкої атлетики.

Десяти хвилинну Зарядку з дітьми провели Юлія Кревсун – спитендіат ДОВ НОК України, легкоатлетка, майстер спорту міжнародного класу, Учасниця Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні та Аліна Логвіненко – чемпіонка Європи з легкої атлетики, фіналістка Олімпійських ігор у Лондоні, майстер спорту міжнародного класу.

Родзинкою цього заходу стало те, що саме в цьому класі навчається син Юлії Кревсун, який також активно займається спортом – Данил Кревсун є провідним гравцем дитячої футбольної команди «Шахтар» і саме він задав мамі питання відповісти на яке Юлії допоміг весь клас:

«Навіщо займатися спортом?»  - запитав Даня, на що клас відповів: «Щоб бути здоровим, щоб бути сильним, щоб вміти грати, щоб більш спілкуватися зі своїми друзями та заводити нових друзів».

Кожен з дітей мав змогу запитати у спортсменок про те, що їх турбує найбільш: «Чи підтримували Вас батьки, під час занять у спортивній секції?», «Хто для Вас є тренер?», «Ким ви працюєте зараз?», «Чи робити ви зарядку щоранку?», «Скільки у Вас медалей» тощо.

Також в рамках проекту ініційованим Національним олімпійським комітетом України «Олімпійський куточок» та «Олімпійська книга» навчально-виховний комплекс № 244 отримав спортивний інвентар та комплект літератури на олімпійську тематику.

Кожен учасник уроку одержав книгу «Ігри, що підкорили світ» з автографом від Юлії Кревсун та Аліни Логвіненко та сувеніри від НОК України.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER