Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

«DO like OLYMPIANS» запалює серця Донецьких школярів

Подробности

 Кревсун Мазурік Зарядка з олімпійцем Перший Муніціпальний

6 березня прославлені спортсменки Донеччини принесли часточку спортивного свята, під назвою «DO like OLYMPIANS», у загальноосвітню школу №57.

Кревсун Мазурік Зарядка з олімпійцемЦе особлива школа, тому що саме за цими партами сидів і навчався головний олімпієць країни – Сергій Бубка. Учні звикли підхоплювати спортивні ініціативи одними з перших, тому проект «DO like OLYMPIANS», що реалізовується спільно з «The Coca-Cola Foundation», був сприйнятий на «УРА!».

Продемонструвати Зарядку з олімпійцем приїхали Юлія Кревсун - стипендіат Донецького обласного відділення НОК України, бігунка на середні дистанції, яка спеціалізується на бігу на 800 м, майстер спорту міжнародного класу, Учасниця Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні, та Наталія Мазурік - стрибунка з жердиною, Майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні. Дівчата та хлопці захоплено дивились, як професійні спортсменки вправно виконують рухи та намагались досконало повторювати за ними. І їм це вдалось!

Кревсун Мазурік Зарядка з олімпійцемПісля активних рухів діти з цікавістю запитували у Юлії та Наталії на які оцінки вони вчились у школі, як їм вдавалось поєднувати професійний спорт з навчанням у школі чи ВНЗ і як спорт позначився на їхньому житті.

Кревсун Мазурік Зарядка з олімпійцемВід Національного олімпійського комітету України, в рамках проекту «Олімпійський куточок» та «Олімпійська книга» директор школи, Сугакова Галина Миколаївна отримала літературу на Олімпійську тематику та набор спортивного інвентарю. Кожен учасник Зарядки з олімпійцем також не залишився без пам’ятного подарунку – діти отримали книжки «Ігри, що підкорили світ» з побажаннями та автографами від Юлії Кревсун та Наталії Мазурік. 

 

   
   

Анонс

.

   
© WINNER