Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Учні Донеччини долучились до проекту «DO like OLYMPIANS»

Подробности

  Кревсун Мазурик Зарядка с олимпийцем 

Україною впевнено крокує проект заснований Національним олімпійським комітетом України «DO like OLYMPIANS».

Кревсун Мазурик Зарядка с олимпийцем04 березня Донецьк активно долучився до акції, провівши Зарядку з олімпійцем в гімназії № 92, директор Коробченко Лілія Володимирівна. Попіклуватись з учнями  7 – А класу та познайомити з видами спорту до школи прийшли відомі Донецькі спортсмени: Юлія Кревсун - бігунка на середні дистанції, яка спеціалізується на бігу на 800 м, майстер спорту міжнародного класу, Учасниця Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні, стипендіат Донецького обласного відділення НОК України та Максим Мазурік - чемпіон Європи (2010) у стрибках з жердиною, Майстер спорту України міжнародного класу.

Кревсун Мазурик Зарядка с олимпийцемСпортсмени привітали дітлахів та розповіли про свої спортивні досягнення. Учні також похизувались своїми здобутками. Так, спортивною гордістю 7 –А класу є Агафонов Ілля – який вже багато років займається баскетболом, Пономарьова Катерина – з 4 років займається художньою гімнастикою, має звання КМС, член збірної команди Донецької області, у складі якої ставала срібною та бронзовою призеркою України, Антіпіна Марія, Дворянінова Любов – учениці 9 класів, КМС з художньої гімнастики, Медуніца Анастасія – 7-А клас, займається фігурним катанням у льодовиковому палаці «Лідер». Також багато учнів цього навчального заходу відвідують секції з хокею, футболу, плавання, легкої атлетики та тріатлону.

 Кревсун Мазурик Зарядка с олимпийцем  «Займатися спортом треба завжди. І починати не соромно у будь-якому віці. Є багато прикладів, коли людина у 60 років ставала чемпіоном у такому важкому виді спорту, як марафон. А є види спорту, де зовсім юні спортсмени досягають дуже високих результатів, наприклад гімнастика. Але не обов’язково всім займатися спортом професійно, це необхідно для підтримки здорового тіла та духу. Адже, дуже приємно коли вся родина збирається у вихідні та їдуть на велосипедах за місто. Спорт – об’єднує» - підкреслив Максим Мазурік.

   Кревсун Мазурик Зарядка с олимпийцем

Після Зарядки з олімпійцями діти пообіцяли гостям, що з цього дня виконуватимуть ранкову гімнастику щодня та будуть чекати наступної зустрічі з нетерпінням.

Юлия КревсунВсі учасники та організатори заходу були нагороджені футболками з логотипом проекту, а також грамотами та призами від Національного олімпійського комітету України.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER