Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Славні традиції Донецьких Олімпійських плавців

Подробности

13 грудня 2013 року плавальний басейн «Олімп» гостинно прийняв Чемпіонат Донецької області з плавання серед збірних команд плавальних басейнів на призи бронзового призера олімпійських ігор, майстра спорту міжнародного класу з плавання, 11-разового чемпіону СРСР, 3-кратного чемпіона спартакіади народів СРСР, 2-кратного чемпіона Кубка Європи з плавання, Почесного громадянина міста Шахтарська – Валерія Лозіка, який проходить під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Вперше ці змагання пройшли у рідному місті олімпійця у м.Шахтарську.

Помірятися силами на змагання приїхали більш ніж 200 учасників, 21 плавальний басейн, у таких видах програми - 200 к/п, 100 в/с, 100 брас, 100 бат, 100 н/с., естафета 4х50 в/с змішана (юнаки, дівчата) віком від 11 до 14 років.

Привітати юних спортсменів та підтримати їх на блакитних доріжках прийшли голова ДОВ НОК України А.А. Кучеров, який відмітив, що ці змагання дуже важливі у підготовці до Чемпіонатів України та підкреслив добру традицію, яка вже стала закономірною системою відбору спортсменів у віковій категорії від змагань у березні на призи чемпіона XXII олімпійських ігор (1980 р.),   О.Сидоренко, у квітні змагання на призи О.Бориславського а у грудні турнір на призи бронзового призера Олімпійських ігор -  Валерія Лозіка.

«Основна мета цих змагань - пам'ятати, шанувати та продовжувати традиції Донецьких олімпійців. Змагання проводяться на честь видатного Донецького плавця Лозіка Валерія Вікторовича, який своїм прикладом довів, якщо дуже чогось прагнути та наполегливо тренуватися можна дістати  не лише «зірки з неба», а й Олімпійську медаль» - наголосив славетний Олімпієць Донеччини – Лозік Валерій Вікторович - бронзовий призер XXIV Олімпійських ігор (Сеул), 11-разовий чемпіон СРСР, 3-кратний чемпіон спартакіади народів СРСР, 2-разовий чемпіон Кубка Європи з плавання».

Впевнену перемогу серед плавальних басейнів виборов СК «Дельфін»- м.Донецьк, II місце –ПБ «Поток» м.Макіївка, III – плавальний басейн «Олімп» хазяїн змагань м. Шахтарськ.

Кращим спортсменом змагань визнано Сергія Агаджаняна  - СК «Дельфін» тренер Безкровний О.І., а краща спортсменка – Халіпчук Карина, представниця КБ м. Харцизька, тренер Ідрисов П.І.Переможці у кожному виді програми та кращі спортсмени змагань були нагороджені цінними подарунками від Валерія Лозіка – це професійні плавальні окуляри фірми ARENA та інвентар для тренувань, а Донецьке обласне відділення НОК України надало комплект Кубків для нагородження та літературу на Олімпійську тематику.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER