Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Тепла зустріч з видатними спортсменами Донеччини

Подробности

Радивилов Удачин27 листопада в міському шаховому клубі відбулась традиційна прес -конференція за участю представників спортивної громадськості Маріуполя та засобами масової інформації міста, яка проводиться щосереди за ініціативи управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, носила особливий урочистий характер.        Радивилов УдачинЗнайшовши час в напруженому тренувальному графіці, в рідне місто приїхали земляки - провідні спортсмени Ігор Радівілов і Артем Удачін. Під оплески присутніх спортсменів і тренерів, за високі спортивні досягнення гідне представлення Донеччини на міжнародній арені, начальник управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради вручив грошові премії міської ради спортсменам: Артему Удачину - за зайняте друге місце на чемпіонаті Європи 2013р з важкої атлетики (Албанія), а Ігорю Радівілова - за перемогу на чемпіонаті Європи- 2013 зі спортивної гімнастики у м. Москві (вправи на кільцях).

РадівіловДовідка: Рішенням сесії міської ради від 18.06.2013 року № 6/28-3183 засновані премії спортсменам міста Маріуполя, які стали переможцями та призерами чемпіонатів Світу і Європи в 2013 році, а також спортсменам з обмеженими фізичними можливостями - переможцям і призерам Дефлімпійських ігор 2013р.  

Крім цього Ігоря Радівілова чекала приємна новина: 26.11.2013 р. сесією міської ради прийнято Рішення про виділення спортсмену фінансової допомоги в розмірі 150 тис. грн. на придбання квартири.

УдачінІнформація: Удачін Артем Сергійович, важка атлетика, Заслужений майстер спорту, неодноразовий призер чемпіонатів Світу та Європи з важкої атлетики в період з 2001 по 20012 р.. , Срібний призер чемпіонату Європи 2013 р. з важкої атлетики (Албанія).

Радоволов Ігор Віталійович - 19.10.1992 р. , заслужений майстер спорту України, спортивна гімнастика:

- Багаторазовий переможець і призер Кубка України;

- Переможець етапу Кубка світу 2011р. зі спортивної гімнастики в опорному стрибку серед чоловіків та юніорів;

- Учасник чемпіонату світу в Японії 2011р.;

- Срібний призер чемпіонату Європи 2012р.;

- П'ятикратний переможець етапів Кубка світу в опорному стрибку 2010 - 2012р.р.;

- Володар Кубку світу зі спортивної гімнастики 2012;

- Бронзовий призер Олімпійських Ігор 2012 р. в Лондоні (опорний стрибок),

- чемпіон Європи- 2013 в Москві у вправах на кільцях.

- Срібний призер у командній першості і двічі бронзовий призер (опорний стрибок і кільця) на Універсіаді 2013 в Казані.        

   Володар спеціального призу конкурсу на звання «Маріуполець ( маріупольчанка ) 2013 року в номінації «За високі досягнення в спорті, пропаганду фізичної культури». Кавалер орденів «За заслуги»: ІІІ ступеня - 2012р і II ступеня - 2013р.        

Також , в урочистій обстановці, начальник управління привітав іменинників: заслужених тренерів України Анатолія Олександровича Михальченко та Валерія Васильовича Ломакіна , а також вручив подарунки та Почесні грамоти міської ради «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Маріуполі» та у зв'язку з ювілеєм.        

Після офіційної частини, що прийшли на зустріч були передані «в руки засобів масової інформації».

   
   

Анонс

.

   
© WINNER