Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Спартакіада серед команд колективів фізичної культури «Сімейні старти»

Подробности

23 лютого в легкоатлетичному манежі міського спортивного комплексу «Азовець» був проведений черговий вид Спартакіади серед колективів фізичної культури - «Сімейні старти».        

У змаганнях взяли участь шість родин, які представляли підприємства ПАТ «ММК ім. Ілліча », комерційне комунальне підприємство« Маріупольтепломережа », ПАТ« Металургійний комбінат «Азовсталь» і підприємство з газопостачання та газифікації ПАТ «Маріупольгаз».        

Сім'я Лапочук

Сімейні команди змагалися у десяти спортивно-розважальних конкурсах. У конкурсі з збивання кеглів несподівано для суддів та глядачів кращими були діти, а мами виявилися більш влучними у дартсі. Папи ж, традиційно виконували функцію «скрізь, де потрібна тверда рука, моральна і фізична підтримка». Особливо журі відзначило Олександра - главу сімейства Лапочук, який крім настанов і цінних рекомендацій, виділявся особливою турботою про «своїх жінках»: дружині Наталі і доньці Катерині.        

У підсумку, організатори змагань управління по фізичній культурі та спорту, підвівши підсумки, нагородили переможців та призерів. Спортивним інвентарем та грамотою за третє місце удостоєна родина Шерстньова (ПАТ «Металургійний комбінат« Азовсталь »), з другим результатом закінчила змагання родина Максименко, а перемогу здобула дружня родина Лапочук, яка представляла ПАТ« ММК ім. Ілліча ».

   
   

Анонс

.

   
© WINNER