Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Оліміпійський урок на Донеччині

Подробности

20 грудня за ініціативи Донецького обласного відділення НОК України та  вчителя фізичної культури ЗОШ № 7 – Томченко Анатолія Миколайовича,  у м. Волноваха (Донецька область) пройшов Олімпійський урок з учнями 7 класів. На цю теплу зустріч з учнями загальноосвітньої школи №7 приїхали ведучі легкоатлетки Донеччини, учениці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки – це

Твердохлеб Маргарита – Майстер спорту міжнародного класу у стрибках в довжину, бронзова призерка Чемпіонату світу по молоді, фіналіст чемпіонату Європи по дорослим (2012), учасник ХХХ Олімпійських ігор. Кращий результат 6 м80 см.

Олександрова Ганна – бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор у потрійному стрибку, бронзова призерка Чемпіонату Європи по юніорам,  4 місце на Чемпіонаті світу по юніорам, майстер спорту. Кращий результат 13м 58 см.

 Учні школи мали змогу дізнатись у дівчат про їхню спортивну кар’єру, чому вони обрали саме цей вид спорту, чим спортсменки займаються у вільний час, чи є хобі та яке саме, що таке допінг  і наскільки спортсмену важливо знати про біохімію, тощо.

В той же час талановиті школярі продемонстрували своє вміння не лише у володінні спортивним інвентарем, а й в умінні грати на музичних інструментах. Також дівчата – гіди «провели» гостей по сторінках Українського спорту, повідавши про таких видатних спортсменів, як Пілієв Костянтин, Соцька Ірина, Оберемко Максим, Лілія Подкопаєва, Бубка Сергій та Коробка Ольга.

Від представника Донецького обласного відділення НОК України школа отримала у подарунок Олімпійську енциклопедію та спортивний інвентар, а кожен учень Олімпійського уроку – олімпійську літературу та сувенірну продукцію НОК України.

Наприкінці зустрічі хлопці та дівчата взяли автографи у гостей спортивного свята та мали змогу сфотографуватись особисто.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER