Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Материалы

Щорічний турнір на призи Надії Ткаченко виявить найсильніших легкоатлетів Донеччини

Подробности

 

Надежда Ткаченко легкая атлетика

Відео ТК Юніон

Донеччина спортивно розпочала новий місяць цього року. Так, 01 листопада у легкоатлетичному манежі «Донецьк» пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Володимирівни Ткаченко. Ці змагання входять до циклу «Олімпійське сузір'я» та проходить під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Надежда Ткаченко легкая атлетикаПривітати гордість Донеччини прийшли голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету України – Кучеров Анатолій Андрійович, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації  – Мицик Володимир Петрович, начальник міського спорткомітету – Козлов С.М., давні друзі та колеги Надії Володимирівни: чемпіонка Олімпійських ігор - Зюськова Ніна Анатоліївна, призери Олімпійських ігор – Подлужний Валерій Васильович та Ліщинська Ірина.легка атлетикаУ змаганнях прийняли участь юнаки та дівчата 1994-1995 р.н., 1996-1997 р.н., 1998-1999 р.н. у таких видах програми, як біг 60,300, 600, 1000, 60 м. с/б, стрибок у довжину, висоту, з жердиною, штовхання ядра.легка атлетикаУ п'ятиборстві дівчата та юнаки змагалися в наступних вікових групах: 1994-95, 1996-97, 1998-99 р.н.

Більше 300 юнаків і дівчат з міст та районів області вийшли на доріжки і в сектори манежу, щоб завоювати право отримати нагороди з рук відомої спортсменки.Донецк легкая атлетика«Стало доброю традицією проводити змагання на призи наших Олімпійських чемпіонів та призерів. Це дозволяє нам подивитись на наші спортивні резерви, виявити їх підготовленість до великих стартів. Ми бажаємо, щоб кожен з вас досяг високих спортивних результатів на цих змаганнях, бажаємо, щоб кожен з вас, в перспективі, став видатним спортсменом і був схожий на нашу Надію Володимирівну»- відмітив Кучеров А.А.Донецк легкая атлетикаВолодимир Петрович привітав Надію Ткаченко зі спортивним святом та підкреслив, що: «Щорічно в ці дні проходить прекрасне легкоатлетичне свято – турнір  на призи Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Володимирівни Ткаченко. Ця жінка - це приклад для наслідування нашим сьогоднішнім спортсменам, які прагнуть домогтися найвищих результатів. Учасникам я хочу побажати гідних суперників, об'єктивного суддівства та перемог в сьогоднішніх змаганнях і, звичайно ж, в житті».

Переможці та призери змагань отримали призи та подарунки від Національного олімпійського комітету України, управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та федерації легкої атлетики.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER