Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Материалы

Зіркові змагання Валерія Подлужного

Подробности

У день захисника вітчизни, 23 лютого, Заслужений майстер спорту СРСР, чотирьохкратний чемпіон Європи, бронзовий призер Олімпійських ігор 1980 р. Валерій Подлужний зібрав найкращих легкоатлетів на  ХХХVII традиційний Всеукраїнський турнір з легкої атлетики, який проходить під патронатом Національного олімпійського комітету України. Підтримати учасників прийшов Донецький міський голова Лук’янченко Олексій Олексійович, який доречи у студентські роки також займався легкою атлетикою:

  «Дуже важливо, що на Донеччині із року в рік підтримуються гарні традиції проведення змагань з різних видів спорту, а особливо приємно відзначити легкоатлетичні турніри на призи Олімпійських чемпіонів та призерів нашого регіону. Сьогодні підтримати свого колегу, друга, наставника та гордість Донеччини, Валерія Васильовича Подлужного, прийшли славетні олімпійці – це Ольга Саладуха, Ніна Зюськова, Надія Ткаченко та Ірина Ліщинська.   Це свідчить про велику повагу до цієї людини.

    В цьому році місту Донецьку випала велика честь приймати чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів. Я вважаю, що в цьому є велика заслуга саме наших Олімпійців, які прославляють Донецький регіон на Міжнародних спортивних аренах».

Окрім олімпійців на турнір прийшли голова Донецького обласного відділення НОК України – Кучеров А.А., заступник начальника управління – Громаков О.Ю., голова Донецького спорткомітету – Козлов С.М., особистий тренер Валерія Подлужного, заслужений тренер України – Солдаткін В.В. та давній друг «хазяїна» турніру, переможець Всесвітньої Універсіади, дворазовий чемпіон Європисеред юніорів, учасник Олімпійських ігор 1972 року.  в Мюнхені, нині директор СДЮШОР з легкої атлетики – Михайло Барібан.

За даними управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації понад 260 учасників з міст Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Хмельницької та Луганської областей виборювали право отримати нагороди з рук прославленого спортсмена. Та вони не підвели: високими результатами завершились змагання зі стрибків у довжину – коронного виду Валерія Підлужного. Серед чоловіків переміг Артем Шпитько з Хмельницька – 7 м69 см, донеччанин Віктор Шевченко був кращім серед юніорів з особистим досягненням – 7 м32 см. Продемонстрували свої амбіційні плани на участь у юнацькому чемпіонаті світі вихованці СДЮШОР № 1 та ДВУОР ім. Сергія Бубки Богдан Єгоров – 7 м11 см та Ігор Гончар – 7 м10 см.

 Серед жінок з відмінним результатом – 6 м67 см – перемогла Маргарита Твердохліб з Артемівська, серед юніорок кращою стала донеччанка Елізавета Бородіна – 5 м87 см, а серед дівчат – представниця Харцизька Аліна Попкова – 5 м35 см.

 У потрійному стрибку Катерина Попова (Донецьк, ДВУОР-СДЮШОР-8) здобула перемогу стрибком на 12 м32 см та виконала відбірковий норматив на юнацький чемпіонат світу.

 У стрибках в висоту серед юнаків кращим став Олександр Гайдар з Костянтинівки – 190 см, а серед дівчат особистий рекорд покращила Наталя Піроженко, стрибнув на 165 см.

   
   

Анонс

.

   
© WINNER