Олимпийцы Донбасса  

   

Наши партнёры  

   

Спонсоры  

  • Цирк
   

Материалы

Донецьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України підвело підсумки роботи за 2012 рік

Подробности

14 грудня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім.С.Бубки відбулась звітна сесія на яку зібрались 80 чоловік - це представники усіх федерацій олімпійських видів спорту, співробітники вищих навчальних закладів, ФСТ, організацій, тощо.

Перед початком звітності голова Донецького обласного відділення НОК України – Кучеров Анатолій Андрійович мав честь нагороди цінним подарунком та Подякою ДОВ НОК тих, хто в минаючому році проявив себе найактивніше, а саме:

1. За проведення Олімпійського дня на високому організаційному рівні - місто Макіївка

2. За проведення Олімпійських уроків на високому організаційному рівні подякою від Донецького обласного відділення НОК України  - Легкий Миколай Корнійович

3. За високу организацію проведення турніра на призи чемпіонів та призерів Олімпійських ігор - Ліщинська Ірина Анатоліївна

4. За активну участь у заходах, що проводить ДОВ НОК України - федерація футболу Донецької області

5. За организацію показовихзмагань зонального етапу «Олімпійське Лелеченя»  - місто Горлівка

6. За високий рівень проведення урочистостей з нагоди підняття прапорів України та НОК  - місто Донецьк

7. За перемогу у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії серед фотографів-професіоналів - Білокрил Валерій Вікторович

8. За неодноразову перемогу у Всеукраїнському конкурсі спортивної  фотографії серед спортивних журналістів - Тачинський Віктор Миколайович

Після приємної частини члени ДОВ НОК та гості мали змогу заслухати доклад голови відділення про проведені спортивно-масові заходи за 2012 рік, а саме:

- Олімпійський день;

- Всеукраїнський Олімпійський урок;

- Олімпійське літо 2012;

- Олімпійське Лелеченя;

- Всеукраїнська естафета «Передай вогонь перемоги»

- Підняття державного прапорів та НОК;

- Турніри на призи Чемпіонів та призерів Олімпійських ігор;

- Акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»;

- Конкурс серед спортивних журналістів;

- співпраця з обласними спортивними організаціями, спонсорами, тощо.

Спільна робота спортивних організацій Донеччини була необхідною для виконання Програми. Так, Олександр Лагутін – представник комітету з фізичної культури Донецької міської ради, відмітив що комітет на протязі багатьох років тісно і плідно співпрацював з Донецьким обласним відділенням НОК України. Основними завданнями такої співпраці є залучення широких верст населення до занять спортом, ведення здорового образу життя, пропаганда Олімпійського руху і Олімпійських цінностей.

Загалом щорічно у всіх містах області проводяться змагання з олімпійських видів спорту, на їхнє проведення потрібні кошти, спеціалісти відзначили, що цей рік видався вдалим у співпраці зі спонсорами:

«У цьому році відділення співпрацювало з компаніями, торговими фірмами, виробничими підприємствами, які надали матеріальну допомогу у проведенні заходів на суму більше 81 тис.грн. Це Гіпермаркет Ашан, підприємство Геркулес, Мак Дональдс, розважальний центр Фунтура, Публічне акціонерне товариство Норд, Спортивний клуб Єлісєєва, акціонерні товариства «Інтертехніка» і «УкрМет», також вагомий вклад зробили самі олімпійці -майже у всіх змаганнях «Олімпійське сузір’я» самі славетні спортсмени дарують учасникам іменні цінні подарунки» - відмітив голова відділення Кучеров А.А.

Доповнив фінансовий звіт точними цифрами і голова ревізійної комісії, голова Асоціації Олімпійців Донецької області, призер Олімпіади -80 – Подлужний Валерій Васильович.

Не тільки професійний спорт потрібно розвивати, адже головна мета зробити населення здоровішим взагалі, цю функцію виконує обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Так, Олексій Михайлович Найденко підкреслив у своєї доповіді, що:

«На даний час за останні п’ять років ми створили 20 міських  та 2 районні організації «Спорт для всіх» і як показала практика, там де з’являється зацікавлена людина на 15-20 % збільшується спортивна робота з населенням за місцем проживання».

Серед програмних завдань були окреслені підготовка педагогічних кадрів, пропаганда здорового образу життя, продовження створення музею олімпійської спортивної слави, робота із залучення позабюджетних коштів, також була висунута пропозиція за медичними закладами закріпити чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, щоб за необхідності вони змогли швидко отримати медичну допомогу.

Загалом на сесії були присутні більш 70 спортивних функціонерів, із них Мицик Володимир Петрович, Єлісєєв Дмитро Васильович, Кірпулянський Костянтин Леонідович, Ліщинська Ірина Анатоліївна, Бориславський Олексій Євгенович, Лозік Велерій Вікторович, Мармазов Руслан Леонідович, Попов Василій Ілліч, Гайворонський Іван Григорович та інші поважні гості.

  У палкій дискусії були розглянуті «наболілі» у громадськості питання про фінансову підтримку не лише олімпійських видів спорту, але й значне виділення коштів на підтримку не олімпійських видів спорту. Цікаве питання підняв президент федерації баскетболу Донецької області про підтримку держслужбовцями тих видів спорту, що розвиваються та  на безкоштовній основі надають спортивні послуги для населення.

   Також члени ДОВ НОК України та гості сесії мали нагоду відвідати фотовиставку «Спортивні миттєвості», яка присвячена ХХХ Олімпійським іграм у Лондоні та року здорового способу життя, яка з 5 грудня і по 14 грудня знаходилась в холі Донецького вищого училища Олімпійського резерву ім. С.Бубки. У фотовиставці «Олімпіада-2012: наш ракурс», головним організатором якої виступив спортивний клуб «ІСД», представлені ексклюзивні фотографії, зроблені в столиці Великобританії в 30-х Олімпійських іграх фотографами Валерієм Білокрилим, Віктором Тачинським та Оленою Герус.

 

 

 

 

 

 

 

   
   

Анонс

.

   
© WINNER