Олімпійці Донбасу  

   

Наші партнери  

   

Спонсори ДОВ НОК  

  • Дельфинарий
  • Цирк
   

Материалы

Розклад змагань на Олімпійські ігри Лондон-2012

Подробности

Дисципліна

Дата

Час проведення змагань

Категорія

Церемонія відкриття

27-07-12

19:30 - 22:30

B

Стрільба з лука

28-07-12

15:00 - 19:00

A

Бокс

28-07-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

28-07-12

20:30 - 23:30

B

Велоспорт-шосе

28-07-12

10:00 - 16:15

C

Велоспорт-шосе

28-07-12

10:00 - 16:15

B

Кінний спорт

28-07-12

10:00 - 16:15

C

Фехтування

28-07-12

10:30 - 15:30

C

Фехтування

28-07-12

10:00 - 20:30

B

Гімнастика спортивна

28-07-12

15:30 - 17:40

C

Гімнастика спортивна

28-07-12

20:00 - 22:10

B

Гімнастика спортивна

28-07-12

20:00 - 22:10

C

Дзюдо

28-07-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

28-07-12

09:30 - 12:30

A

Дзюдо

28-07-12

14:00 - 16:50

A

Дзюдо

28-07-12

14:00 - 16:50

B

Веслування академічне

28-07-12

09:30 - 14:10

D

Плавання

28-07-12

19:30 - 21:35

A

Теніс

28-07-12

12:00 - 20:00

C

Теніс

28-07-12

12:00 - 20:00

C

Теніс

28-07-12

12:00 - 20:00

B

Стрільба з лука

29-07-12

9:00 - 12:20

B

Стрільба з лука

29-07-12

15:00 - 19:00

A

Стрільба з лука

29-07-12

15:00 - 19:00

B

Бокс

29-07-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

29-07-12

20:30 - 23:30

C

Велоспорт-шосе

29-07-12

12:00 - 16:15

B

Стрибки в воду

29-07-12

15:00 - 16:10

AA

Кінний спорт

29-07-12

10:00 - 16:15

C

Фехтування

29-07-12

10:30 - 14:00

C

Фехтування

29-07-12

18:00 - 19:50

C

Гімнастика спортивна

29-07-12

09:30 - 12:45

D

Гімнастика спортивна

29-07-12

14:45 - 18:00

C

Дзюдо

29-07-12

09:30 - 12:30

C

Дзюдо

29-07-12

14:00 - 16:50

C

Стрільба кульова

29-07-12

09:00 - 17:10

A

Плавання

29-07-12

19:30 - 21:35

A

Плавання

29-07-12

19:30 - 21:35

B

Плавання

29-07-12

19:30 - 21:35

C

Теніс

29-07-12

12:00 - 20:00

D

Теніс

29-07-12

12:00 - 20:00

B

Теніс

29-07-12

12:00 - 20:00

A

Теніс

29-07-12

12:00 - 20:00

B

Теніс

29-07-12

11:30 - 20:00

A

Важка атлетика

29-07-12

15:30 - 17:30

C

Важка атлетика

29-07-12

19:00 - 21:00

C

Стрільба з лука

30-07-12

09:00 - 13:00

C

Стрільба з лука

30-07-12

15:00 - 17:40

C

Бокс

30-07-12

13:30 - 16:00

C

Бокс

30-07-12

20:30 - 23:00

D

Бокс

30-07-12

20:30 - 23:00

C

Стрибки в воду

30-07-12

15:00 - 16:15

B

Кінний спорт

30-07-12

12:30 - 17:30

A

Фехтування

30-07-12

10:30 - 15:30

B

Фехтування

30-07-12

18:00 - 20:30

C

Гімнастика спортивна

30-07-12

16:30 - 19:30

D

Гімнастика спортивна

30-07-12

16:30 - 19:30

C

Гандбол

30-07-12

09:30 - 12:45

C

Гандбол

30-07-12

14:30 - 17:45

B

Дзюдо

30-07-12

09:30 - 12:30

C

Дзюдо

30-07-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

30-07-12

14:00 - 16:50

C

Дзюдо

30-07-12

14:00 - 16:50

B

Стрільба кульова

30-07-12

09:00 - 14:30

A

Стрільба кульова

30-07-12

09:00 - 14:30

A

Плавання

30-07-12

19:30 - 21:15

A

Плавання

30-07-12

19:30 - 21:15

B

Теніс

30-07-12

12:00 - 20:00

C

Теніс

30-07-12

12:00 - 20:00

B

Теніс

30-07-12

12:00 - 20:00

A

Волейбол

30-07-12

09:30 - 13:00

C

Важка атлетика

30-07-12

15:30 - 17:30

C

Важка атлетика

30-07-12

19:00 - 21:00

C

Стрільба з лука

31-07-12

9:00 - 13:00

C

Стрільба з лука

31-07-12

15:00 - 17:40

C

Баскетбол

31-07-12

09:00 - 13:00

C

Баскетбол

31-07-12

14:30 - 18:30

C

Пляжний волейбол

31-07-12

20:00 - 13:50

C

Бокс

31-07-12

13:30 - 16:15

C

Бокс

31-07-12

20:30 - 13:15

C

Стрибки в воду

31-07-12

15:00 - 16:10

B

Стрибки в воду

31-07-12

15:00 - 16:10

A

Кінний спорт

31-07-12

10:30 - 16:00

B

Фехтування

31-07-12

18:00 - 20:30

B

Гімнастика спортивна

31-07-12

16:30 - 18:40

B

Гімнастика спортивна

31-07-12

16:30 - 18:40

C

Гандбол

31-07-12

09:30 - 12:45

C

Дзюдо

31-07-12

09:30 - 12:30

C

Дзюдо

31-07-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

31-07-12

14:00 - 16:50

C

Дзюдо

31-07-12

14:00 - 16:50

B

Веслування академічне

31-07-12

09:30 - 12:40

C

Плавання

31-07-12

19:30 - 21:20

A

Плавання

31-07-12

19:30 - 21:20

B

Теніс

31-07-12

12:00 - 20:00

B

Теніс

31-07-12

12:00 - 20:00

A

Волейбол

31-07-12

09:30 - 13:00

B

Волейбол

31-07-12

09:30 - 13:00

C

Волейбол

31-07-12

14:45 - 18:15

C

Волейбол

31-07-12

20:00 - 23:30

D

Важка атлетика

31-07-12

15:30 - 17:30

D

Важка атлетика

31-07-12

19:00 - 21:00

D

Стрільба з лука

01-08-12

09:00 - 13:00

C

Стрільба з лука

01-08-12

15:00 - 19:00

B

Пляжний волейбол

01-08-12

14:30 - 18:20

C

Бокс

01-08-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

01-08-12

13:30 - 16:30

B

Бокс

01-08-12

20:30 - 23:30

B

Стрибки в воду

01-08-12

15:00 - 16:15

B

Стрибки в воду

01-08-12

15:00 - 16:15

A

Фехтування

01-08-12

17:30 - 21:20

B

Фехтування

01-08-12

17:30 - 21:20

C

Гімнастика спортивна

01-08-12

16:30 - 19:35

E

Гімнастика спортивна

01-08-12

16:30 - 19:35

C

Гімнастика спортивна

01-08-12

16:30 - 19:35

B

Гандбол

01-08-12

19:30 - 22:45

B

Дзюдо

01-08-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

01-08-12

14:00 - 16:50

B

Дзюдо

01-08-12

14:00 - 16:50

C

Веслування академічне

01-08-12

09:30 - 13:10

B

Веслування академічне

01-08-12

09:30- 13:10

C

Стрільба кульова

01-08-12

09:00 - 16:20

A

Плавання

01-08-12

19:30 - 21:35

B

Плавання

01-08-12

19:30 - 21:35

A

Теніс

01-08-12

12:00 - 20:00

A

Важка атлетика

01-08-12

15:30 - 17:30

C

Важка атлетика

01-08-12

19:00 - 21:00

C

Стрільба з лука

02-08-12

09:00 - 10:45

B

Стрільба з лука

02-08-12

14:00 - 16:20

B

Баскетбол

02-08-12

09:00 - 13:00

D

Баскетбол

02-08-12

14:30 - 18:30

C

Бокс

02-08-12

13:30 - 15:30

B

Бокс

02-08-12

20:30 - 22:30

C

Бокс

02-08-12

20:30 - 22:30

B

Фехтування

02-08-12

18:00 - 20:50

C

Гімнастика спортивна

02-08-12

16:30 - 18:30

E

Гімнастика спортивна

02-08-12

16:30 - 18:30

B

Гімнастика спортивна

02-08-12

16:30 - 18:30

C

Гандбол

02-08-12

09:30 - 12:45

B

Гандбол

02-08-12

14:30 - 17:45

C

Гандбол

02-08-12

19:30 - 22:45

C

Дзюдо

02-08-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

02-08-12

14:00 - 16:50

C

Дзюдо

02-08-12

14:00 - 16:50

B

Веслування академічне

02-08-12

09:30 - 13:10

B

Веслування академічне

02-08-12

09:30 - 13:10

C

Плавання

02-08-12

19:30 - 21:05

A

Плавання

02-08-12

19:30- 21:05

B

Теніс

02-08-12

12:00 - 20:00

D

Теніс

02-08-12

12:00 - 20:00

A

Теніс

02-08-12

12:00 - 20:00

C

Волейбол

02-08-12

09:30 - 13:00

C

Волейбол

02-08-12

14:45 - 18:15

C

Водне поло

02-08-12

14:10 - 16:50

C

Стрільба з лука

03-08-12

09:00 - 10:45

C

Стрільба з лука

03-08-12

14:00 - 16:20

B

Легка атлетика

03-08-12

10:00 - 13:45

C

Легка атлетика

03-08-12

19:00 - 21:55

C

Легка атлетика

03-08-12

19:00 - 21:55

B

Пляжний волейбол

03-08-12

13:00 - 14:50

C

Бокс

03-08-12

13:30 - 15:30

B

Бокс

03-08-12

13:30 - 15:30

C

Бокс

03-08-12

20:30 - 22:30

C

Велоспорт-трек

03-08-12

16:00 - 18:55

B

Стрибки в воду

03-08-12

14:30 - 17:30

B

Фехтування

03-08-12

18:00 - 19:50

C

Стрибки на батуті

03-08-12

14:00 - 16:15

C

Стрибки на батуті

03-08-12

14:00 - 16:15

B

Гандбол

03-08-12

09:30 - 12:45

B

Гандбол

03-08-12

14:30 - 17:45

C

Гандбол

03-08-12

19:30 - 22:45

B

Гандбол

03-08-12

19:30 - 22:45

C

Дзюдо

03-08-12

09:30 - 12:30

B

Дзюдо

03-08-12

09:30 - 12:30

C

Дзюдо

03-08-12

14:00 - 16:50

C

Дзюдо

03-08-12

14:00 - 16:50

B

Веслування академічне

03-08-12

09:30 - 13:10

A

Веслування академічне

03-08-12

09:30 - 13:10

B

Плавання

03-08-12

19:30 - 20:50

A

Плавання

03-08-12

19:30- 20:50

B

Теніс

03-08-12

12:00 - 20:00

C

Теніс

03-08-12

12:00 - 20:00

B

Теніс

03-08-12

12:00 - 20:00

C

Важка атлетика

03-08-12

19:00 - 21:00

C

Важка атлетика

03-08-12

19:00 - 21:00

B

Легка атлетика

04-08-12

10:00 - 13:45

C

Легка атлетика

04-08-12

10:00 - 13:45

B

Легка атлетика

04-08-12

18:50 - 22:05

B

Легка атлетика

04-08-12

18:50 - 22:05

C

Бадмінтон

04-08-12

13:30 - 17:00

C

Бадмінтон

04-08-12

13:30 - 17:00

D

Баскетбол

04-08-12

09:00 - 13:00

C

Баскетбол

04-08-12

14:30 - 18:30

C

Баскетбол

04-08-12

20:00 - 00:00

C

Бокс

04-08-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

04-08-12

13:30 - 16:30

B

Бокс

04-08-12

20:30 - 23:30

B

Велоспорт-трек

04-08-12

10:00 - 11:30

C

Стрибки в воду

04-08-12

14:30 - 16:10

C

Стрибки в воду

04-08-12

14:30 - 16:10

B

Футбол

04-08-12

14:30 - 16:30

B

Стрибки на батуті

04-08-12

14:00 - 16:15

B

Гандбол

04-08-12

09:30 - 12:45

C

Гандбол

04-08-12

14:30 - 17:45

B

Гандбол

04-08-12

14:30 - 17:45

A

Гандбол

04-08-12

19:30 - 22:45

B

Веслування академічне

04-08-12

09:30 - 13:10

B

Веслування академічне

04-08-12

09:30 - 13:10

A

Плавання

04-08-12

19:30 - 21:00

A

Плавання

04-08-12

19:30 - 21:00

B

Теніс

04-08-12

12:00 - 20:30

C

Теніс

04-08-12

12:00 - 20:30

B

Триатлон

04-08-12

09:00 - 11:40

A

Волейбол

04-08-12

14:45 - 18:15

B

Волейбол

04-08-12

14:45 - 18:15

A

Волейбол

04-08-12

20:00 - 23:30

B

Волейбол

04-08-12

20:00 - 23:30

C

Важка атлетика

04-08-12

19:00 - 21:00

C

Важка атлетика

04-08-12

19:00 - 21:00

B

Легка атлетика

05-08-12

18:50 - 21:55

B

Легка атлетика

05-08-12

18:50 - 21:55

A

Бадмінтон

05-08-12

13:00 - 16:00

C

Пляжний волейбол

05-08-12

18:00 - 19:50

E

Пляжний волейбол

05-08-12

18:00 - 19:50

D

Бокс

05-08-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

05-08-12

13:30 - 16:30

B

Бокс

05-08-12

20:30 - 22:30

B

Бокс

05-08-12

20:30 - 22:30

C

Велоспорт-трек

05-08-12

10:00 - 11:25

C

Велоспорт-трек

05-08-12

10:00 - 11:25

D

Велоспорт-трек

05-08-12

16:00 - 19:05

C

Стрибки в воду

05-08-12

19:00 - 20:30

A

Стрибки в воду

05-08-12

19:00 - 20:30

B

Гімнастика спортивна

05-08-12

14:00 - 16:15

B

Гандбол

05-08-12

14:30 - 17:45

C

Гандбол

05-08-12

14:30 - 17:45

B

Гандбол

05-08-12

19:30 - 22:45

C

Гандбол

05-08-12

19:30 - 22:45

B

Стрільба кульова

05-08-12

09:00 - 15:00

A

Синхронне плавання

05-08-12

15:00 - 16:40

C

Синхронне плавання

05-08-12

15:00 - 16:40

B

Волейбол

05-08-12

14:45 - 18:15

D

Волейбол

05-08-12

14:45 - 18:15

C

Волейбол

05-08-12

20:00 - 23:30

C

Боротьба греко-римська

05-08-12

13:00 - 15:45

C

Боротьба греко-римська

05-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба греко-римська

05-08-12

17:45 - 20:15

B

Боротьба греко-римська

05-08-12

17:45 - 20:15

A

Важка атлетика

05-08-12

15:30 - 17:30

B

Легка атлетика

06-08-12

10:00 - 12:20

C

Легка атлетика

06-08-12

10:00 - 12:20

B

Легка атлетика

06-08-12

18:50 - 21:40

B

Легка атлетика

06-08-12

18:50 - 21:40

C

Баскетбол

06-08-12

09:00 - 13:00

C

Баскетбол

06-08-12

14:30 - 18:30

C

Баскетбол

06-08-12

20:00 - 00:00

C

Бокс

06-08-12

13:30 - 16:30

B

Бокс

06-08-12

13:30 - 16:30

C

Бокс

06-08-12

20:30 - 23:30

C

Бокс

06-08-12

20:30 - 23:30

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

06-08-12

09:30 - 12:00

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

06-08-12

09:30 - 12:00

A

Стрибки в воду

06-08-12

19:00 - 22:30

B

Стрибки в воду

06-08-12

19:00 - 22:30

C

Кінний спорт

06-08-12

14:00 - 17:30

B

Гімнастика спортивна

06-08-12

14:00 - 16:20

B

Гандбол

06-08-12

09:30 - 12:45

A

Гандбол

06-08-12

09:30 - 12:45

B

Гандбол

06-08-12

14:30 - 17:45

A

Гандбол

06-08-12

14:30 - 17:45

B

Гандбол

06-08-12

19:30 - 22:45

B

Гандбол

06-08-12

19:30 - 22:45

A

Синхронне плавання

06-08-12

15:00 - 17:10

B

Волейбол

06-08-12

09:30 - 13:00

C

Волейбол

06-08-12

09:30 - 13:00

D

Волейбол

06-08-12

14:45 - 18:15

A

Волейбол

06-08-12

14:45 - 18:15

B

Волейбол

06-08-12

20:00 - 23:30

B

Волейбол

06-08-12

20:00 - 23:30

A

Боротьба греко-римська

06-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба греко-римська

06-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба греко-римська

06-08-12

17:45 - 20:15

B

Боротьба греко-римська

06-08-12

17:45 - 20:15

A

Важка атлетика

06-08-12

19:00 - 21:00

B

Важка атлетика

06-08-12

19:00 - 21:00

C

Легка атлетика

07-08-12

10:00 - 12:35

C

Легка атлетика

07-08-12

10:00 - 12:35

B

Легка атлетика

07-08-12

18:50 - 21:20

C

Легка атлетика

07-08-12

18:50 - 21:20

B

Бокс

07-08-12

20:30 - 23:30

B

Бокс

07-08-12

20:30 - 23:30

C

Веслування на байдарках та каное - спринт

07-08-12

09:30 - 11:45

A

Веслування на байдарках та каное - спринт

07-08-12

09:30 - 11:45

B

Велоспорт-трек

07-08-12

16:00 - 18:30

C

Стрибки в воду

07-08-12

10:00 - 11:50

C

Стрибки в воду

07-08-12

10:00 - 11:50

B

Стрибки в воду

07-08-12

19:00 - 21:00

A

Стрибки в воду

07-08-12

19:00 - 21:00

B

Кінний спорт

07-08-12

10:00 - 16:15

C

Гімнастика спортивна

07-08-12

14:00 - 17:05

B

Гімнастика спортивна

07-08-12

14:00 - 17:05

A

Гандбол

07-08-12

10:00 - 12:00

B

Гандбол

07-08-12

10:00 - 12:00

A

Гандбол

07-08-12

13:30 - 15:30

A

Гандбол

07-08-12

17:00 - 19:00

C

Гандбол

07-08-12

20:30 - 22:30

B

Вітрильний спорт

07-08-12

12:00 - 18:20

A

Синхронне плавання

07-08-12

15:00 - 16:30

B

Триатлон

07-08-12

11:30 - 14:00

A

Волейбол

07-08-12

13:00 - 16:30

C

Боротьба греко-римська

07-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба греко-римська

07-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба греко-римська

07-08-12

17:45 - 20:15

B

Боротьба греко-римська

07-08-12

17:45 - 20:15

A

Важка атлетика

07-08-12

15:30 - 17:30

B

Важка атлетика

07-08-12

19:00 - 21:00

B

Легка атлетика

08-08-12

10:00 - 13:40

B

Легка атлетика

08-08-12

10:00 - 13:40

C

Легка атлетика

08-08-12

18:00 - 21:55

B

Легка атлетика

08-08-12

18:00 - 21:55

C

Пляжний волейбол

08-08-12

19:00 - 22:30

C

Пляжний волейбол

08-08-12

19:00 - 22:30

B

Бокс

08-08-12

13:30 - 15:00

A

Бокс

08-08-12

13:30 - 15:00

B

Бокс

08-08-12

20:30 - 23:30

A

Бокс

08-08-12

20:30 - 23:30

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

08-08-12

09:30 - 11:15

C

Веслування на байдарках та каное - спринт

08-08-12

09:30 - 11:15

B

Стрибки в воду

08-08-12

19:00 - 22:10

B

Стрибки в воду

08-08-12

19:00 - 22:10

C

Кінний спорт

08-08-12

12:00 - 16:35

C

Гандбол

08-08-12

11:00 - 13:00

A

Гандбол

08-08-12

11:00 - 13:00

B

Гандбол

08-08-12

14:30 - 16:30

A

Гандбол

08-08-12

14:30 - 16:30

B

Гандбол

08-08-12

18:00 - 20:00

B

Гандбол

08-08-12

18:00 - 20:00

A

Гандбол

08-08-12

21:30 - 23:30

A

Хокей на траві

08-08-12

15:30 - 17:30

B

Хокей на траві

08-08-12

20:00 - 22:00

A

Вітрильний спорт

08-08-12

12:00 - 18:10

A

Тхеквондо

08-08-12

15:00 - 18:00

A

Тхеквондо

08-08-12

15:00 - 18:00

B

Тхеквондо

08-08-12

20:00 - 23:15

A

Тхеквондо

08-08-12

20:00 - 23:15

B

Волейбол

08-08-12

14:00 - 17:30

C

Волейбол

08-08-12

14:00 - 17:30

B

Волейбол

08-08-12

19:30 - 23:00

B

Волейбол

08-08-12

19:30 - 23:00

C

Боротьба вільна

08-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба вільна

08-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба вільна

08-08-12

17:45 - 20:15

A

Боротьба вільна

08-08-12

17:45 - 20:15

B

Легка атлетика

09-08-12

09:00 - 16:00

C

Легка атлетика

09-08-12

09:00 - 16:00

B

Легка атлетика

09-08-12

18:30 - 22:10

C

Легка атлетика

09-08-12

18:30 - 22:10

B

Баскетбол

09-08-12

17:00 - 19:00

C

Баскетбол

09-08-12

21:00 - 23:00

D

Баскетбол

09-08-12

21:00 - 23:00

C

Пляжний волейбол

09-08-12

19:00 - 22:30

C

Бокс

09-08-12

16:30 - 18:00

C

Бокс

09-08-12

16:30 - 18:00

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

09-08-12

09:30 - 11:15

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

09-08-12

09:30 - 11:15

A

Стрибки в воду

09-08-12

10:00 - 11:30

B

Стрибки в воду

09-08-12

10:00 - 11:30

C

Стрибки в воду

09-08-12

19:00 - 20:30

B

Кінний спорт

09-08-12

12:30 - 16:30

C

Футбол

09-08-12

19:45 - 22:15

B

Гімнастика художня

09-08-12

12:00 - 16:10

B

Гандбол

09-08-12

17: 00 - 19:00

B

Гандбол

09-08-12

17:00 - 19:00

A

Гандбол

09-08-12

20:30 - 22:30

A

Хокей на траві

09-08-12

15:30 - 17:30

C

Хокей на траві

09-08-12

20:00 - 22:00

D

Вітрильний спорт

09-08-12

12:00 - 18:10

A

Плавання - марафон

09-08-12

12:00 - 15:00

A

Синхронне плавання

09-08-12

15:00 - 15:45

C

Тхеквондо

09-08-12

09:00 - 13:00

A

Тхеквондо

09-08-12

09:00 - 13:00

B

Тхеквондо

09-08-12

15:00 - 18:00

B

Тхеквондо

09-08-12

20:00 - 23:15

B

Волейбол

09-08-12

15:00 - 16:30

B

Волейбол

09-08-12

15:00 - 16:30

C

Волейбол

09-08-12

19:30 - 21:00

C

Волейбол

09-08-12

19:30 - 21:00

D

Боротьба вільна

09-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба вільна

09-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба вільна

09-08-12

17:45 - 20:15

A

Боротьба вільна

09-08-12

17:45 - 20:15

B

Легка атлетика

10-08-12

19:00 - 21:40

B

Легка атлетика

10-08-12

19:00 - 21:40

A

Баскетбол

10-08-12

17:00 - 19:00

C

Бокс

10-08-12

13:30 - 16:00

A

Бокс

10-08-12

13:30 - 16:00

B

Бокс

10-08-12

20:30 - 23:00

C

Бокс

10-08-12

20:30 - 23:00

B

Велоспорт - BMX

10-08-12

15:00 - 17:20

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

10-08-12

09:30 - 12:00

A

Стрибки в воду

10-08-12

19:00 - 22:45

B

Стрибки в воду

10-08-12

19:00 - 22:45

C

Гімнастика художня

10-08-12

12:00 - 16:10

B

Гандбол

10-08-12

17:00 - 19:00

A

Хокей на траві

10-08-12

15:30 - 17:30

C

Хокей на траві

10-08-12

20:00 - 22:30

C

Вітрильний спорт

10-08-12

12:00 - 18:10

A

Плавання - марафон

10-08-12

12:00 - 15:00

A

Синхронне плавання

10-08-12

15:00 - 16:30

C

Тхеквондо

10-08-12

15:00 - 18:00

C

Тхеквондо

10-08-12

20:00 - 23:15

B

Волейбол

10-08-12

15:00 - 16:30

C

Волейбол

10-08-12

15:00 - 16:30

B

Волейбол

10-08-12

19:30 - 2100

C

Боротьба вільна

10-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба вільна

10-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба вільна

10-08-12

17:45 - 20:15

B

Боротьба вільна

10-08-12

17:45 - 20:15

A

Легка атлетика

11-08-12

18:45 - 21:30

B

Легка атлетика

11-08-12

18:45 - 21:30

A

Баскетбол

11-08-12

17:00- 19:00

C

Баскетбол

11-08-12

21:00 - 23:30

C

Бокс

11-08-12

20:30 - 23:00

AA

Бокс

11-08-12

20:30 - 23:00

A

Бокс

11-08-12

20:30 - 23:00

B

Веслування на байдарках та каное - спринт

11-08-12

09:30 - 11:20

A

Веслування на байдарках та каное - спринт

11-08-12

09:30 - 11:20

B

Велоспорт - гірський велосипед

11-08-12

12:30 - 14:30

A

Стрибки в воду

11-08-12

10:00 - 11:50

C

Стрибки в воду

11-08-12

10:00 - 11:50

B

Стрибки в воду

11-08-12

20:30 - 22:10

B

Футбол

11-08-12

15:00 - 17:30

AA

Футбол

11-08-12

15:00 - 17:30

A

Гімнастика художня

11-08-12

13:30 - 16:05

A

Гімнастика художня

11-08-12

13:30 - 16:05

B

Гандбол

11-08-12

17:00 - 19:00

B

Хокей на траві

11-08-12

15:30 - 17:30

C

Хокей на траві

11-08-12

20:00 - 22:30

C

Сучасне п'ятиборство

11-08-12

09:00 - 19:10

A

Сучасне п'ятиборство

11-08-12

15:10 - 19:10

A

Тхеквондо

11-08-12

15:00 - 18:00

B

Тхеквондо

11-08-12

20:00 - 23:15

C

Волейбол

11-08-12

11:30 - 13:00

C

Волейбол

11-08-12

18:30 - 20:40

C

Боротьба вільна

11-08-12

13:00 - 15:45

A

Боротьба вільна

11-08-12

13:00 - 15:45

B

Боротьба вільна

11-08-12

17:45 - 20:15

A

Боротьба вільна

11-08-12

17:45 - 20:15

B

Легка атлетика - марафон

12-08-12

11:00 - 13:40

A

Баскетбол

12-08-12

11:00 - 13:00

C

Бокс

12-08-12

13:30 - 16:00

A

Бокс

12-08-12

13:30 - 16:00

B

Гімнастика художня

12-08-12

13:30 - 15:10

B

Гандбол

12-08-12

11:00 - 13:00

C

Гандбол

12-08-12

15:00 - 17:30

B

Гандбол

12-08-12

15:00 - 17:30

C

Сучасне п'ятиборство

12-08-12

08:00 - 18:00

A

Сучасне п'ятиборство

12-08-12

14:00 - 18:00

A

Волейбол

12-08-12

13:00 - 15:10

B

Боротьба вільна

12-08-12

08:30 - 11:15

B

Боротьба вільна

12-08-12

08:30 - 11:15

A

Боротьба вільна

12-08-12

12:45 - 15:15

A

Боротьба вільна

12-08-12

12:45 - 15:15

B

Церемонія закриття

12-08-12

19:30 - 22:30

B

Церемонія закриття

12-08-12

19:30 - 22:30

AA

Церемонія закриття

12-08-12

19:30 - 22:30

A

   
   

Анонси

.

   
© WINNER